Turkcell Borç Sorgulama

turkcell fatura

Turkcell borç sorgulama;
Turkcell Fatura Ödeme ve Turkcell Borç Sorgulama

TURKCELL operatörü kullanıyorsanız, TURKCELL borç sorgulama, borç öğrenme ve TURKCELL telefon faturası ödeme işlemlerinizi TURKCELL’in kendi sayfası üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde komisyonsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitede yer alan sorgulama ekranına TURKCELL telefon numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TURKCELL borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile TURKCELL faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Turkcell
Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de Borsa İstanbul (BİST) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan tek Türk şirketi unvanına sahiptir. Turkcell aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır.

Turkcell dünyada HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden biri olmuştur. HSPA+ teknolojisini şebekesinde ilk uygulayan operatörlerden biri olarak data kullanımındaki artışa paralel iki yeni HSPA+ teknolojisini daha hayata geçirmiştir. Turkcell 1 Nisan 2016’da LTE-Advanced ve 3 taşıyıcı birleştirme teknolojilerini kullanarak Türkiye’de 81 ilde LTE hizmetini lanse etmiştir. Turkcell, Türkiye’nin evlere kadar saniyede 1 Gbps’e varan hızlarda fiber data erişimi sağlamaktadır. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

Bunu da oku :   GSM hat sorgulama

KKTCcell Kuzey Kıbrıs TURKCELL
3 Ağustos 1999 tarihinde Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş’nin 4. dış iştiraki olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde abonelerine hizmet vermeye başladı.
Abonelerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak abone sayısını da artırarak gelişimini yıllar içerisinde sürdürdü.

Geçmiş dönem faturalarıma nasıl ulaşabilirim?
Turkcell web anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Ana menüden “Hesabım” seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” altında yer alan “Fatura Analizi” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen ekranda güncel fatura kullanım detayınızın yanında son altı aya ait faturalarınızı da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı olarak incelemek istediğiniz fatura döneminizi, başlığın hemen altında bulunan alandan seçebilirsiniz.
6 aydan daha eski bir faturanızı incelemek istiyorsanız, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Turkcell faturaları online ödeme
TURKCELL telefon faturanızı online ödemek ve TURKCELL fatura borcu sorgulamak için telefon numaranızı açılan sayfadaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız TURKCELL telefon numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın sol üst tarafında belirtilen Telefon No alanındaki 10 haneli telefon numaranızı bulabilirsiniz. Fatura sorgulama alanındaki Telefon Numarası alanına, başına “0” (sıfır) gelmeyecek şekilde 10 haneli telefon numaranızı girerek TURKCELL faturanızı sorgulayabilirsiniz. Girilecek telefon numarası formatı 5320000000 şeklinde olmalıdır.

Bunu da oku :   Türk Telekom Borç Sorgulama

Sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem TURKCELL faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz TURKCELL faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek TURKCELL telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Turkcell Fatura Ödeme ve Turkcell Borç Sorgulama
Turkcell geçmiş dönem faturalarınız
Kuzey Kıbrıs TURKCELL KKTCcell Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama
Superonline.Net Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama
E-Devlet Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama
EDevlet Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri

ADS
5/5 - (6 votes)
(Toplam 1.103 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

Benzer yazılar

2 Thoughts to “Turkcell Borç Sorgulama

  1. serkan özcan

    Turkcell aboneliği e devlet üzerinden alınmaya başlamış. Bunun amacı neydi ki?

  2. emre

    Turkcell’den reklam almak istemiyorum, web sitenizden iptal işlemi yapılamıyor. Reklamları nasıl iptal edebilirim?

Leave a Comment