Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone
Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu, ses, mesajlaşma, veri ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmet sunmaktadır. 25 ülkede mobil operasyonu bulunan Grup, ek 46 ülkede mobil şebekelerle işbirliği yapmakta, 18 pazarda da sabit genişbant operasyonuna sahip bulunmaktadır. Vodafone Grubu, 30 Haziran 2018 itibariyle, Hindistan ile birlikte Vodafone’un ortaklıkları ve iştiraklerine ait müşteriler de dahil olmak üzere 534,5 milyon mobil müşteriye ve 19,9 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için vodafone global site adresini ziyaret edilebilir.

Vodafone, dünyanın 23 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Türkiye’deki %100 oranındaki iştiraki Vodafone Türkiye, Avustralya’daki %25.05 oranındaki iştiraki TPG Telecom ve Hindistan’daki %45.1 oranındaki iştiraki Vodafone Idea hariç tutulursa, yalnızca Avrupa ve Afrika kıtalarında hizmet vermektedir. Küresel GSM operatörleri arasında 261 milyon müşterisi ile 2020 yılında 9. sırada yer almaktadır. Bu sayıya 301 milyon Vodafone Idea müşterisi de eklendiğinde, China Mobile’in ardından 2. sıraya yerleşmektedir. Vodafone Global Enterprise bölümü üzerinden ise 150 ülkede kurumsal müşterilerine telekomünikasyon ve IT hizmetleri sağlamaktadır.

Bunu da oku :   D-SMART TV Fatura Sorgulama ve Ödeme

Vodafone Türkiye Hakkında
Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2018 itibariyle hizmet sunduğu 23,4 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 20 milyar TL’ye ulaşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, fiber ve DSL hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.

Telsim, TMSF’nin el koymasının ardından 28 Aralık 2005 tarihinde yapılan açık arttırmayla, 4.55 milyar dolara Vodafone tarafından satın alındı. Böylelikle Vodafone, 24 Mayıs 2006 tarihi itibarıyla Türkiye’de resmen hizmete başlamış oldu. Şirket, değişim süreci boyunca Türkiye’de Telsim Vodafone adını kullandıktan sonra Vodafone Türkiye (resmî adıyla Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.) adını aldı. Vodafone’un, 12 Haziran 2012 itibarıyla Türkiye’de 3300 çalışanı ve 1260 Cep Merkezi bulunmaktadır. Vodafone; Türkiye’de 2G, 3G, 4G, LTE, VoLTE, HSPA, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş ve telesekreter hizmetleri sunmaktadır. Mobil telekomünikasyon şirketi olarak müşteri sayısına göre Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir ve 24 milyondan fazla abonesi vardır.

Bunu da oku :   ADSL fatura sorgulama

Vodafone Borç Sorgulama;
Vodafone Fatura Ödeme ve Vodafone Borç Sorgulama
VODAFONE operatörü kullanıyorsanız, VODAFONE borç sorgulama, borç öğrenme ve VODAFONE telefon faturası ödeme işlemlerinizi VODAFONE’in kendi sayfası üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde komisyonsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitede yer alan sorgulama ekranına VODAFONE telefon numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut VODAFONE borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile VODAFONE faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

VODAFONE telefon faturanızı online ödemek ve VODAFONE fatura borcu sorgulamak için telefon numaranızı açılan sayfadaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız VODAFONE telefon numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın sol üst tarafında belirtilen Telefon No alanındaki 10 haneli telefon numaranızı bulabilirsiniz. Fatura sorgulama alanındaki Telefon Numarası alanına, başına “0” (sıfır) gelmeyecek şekilde 10 haneli telefon numaranızı girerek VODAFONE faturanızı sorgulayabilirsiniz. Girilecek telefon numarası formatı 5420000000 şeklinde olmalıdır.

Sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem VODAFONE faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz VODAFONE faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek VODAFONE telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Bunu da oku :   Turkcell Borç Sorgulama

? Vodafone
? Vodafone Borç Alacak Sorgulama
? Vodafone Fatura Ödeme ve Vodafone Borç Sorgulama
? eDevlet Vodafone

ADS
5/5 - (3 votes)
(Toplam 790 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

Benzer yazılar

2 Thoughts to “Vodafone Borç Sorgulama

  1. Ali Demirel

    Vodafone bulunduğum yerde en iyi çeken şebeke ancak kampanyaları istediğim gibi ayarlayamıyorum. Faturalar hep yüksek geliyor, ne yapayım en 5000 SMSi?

  2. kerem

    Vodafone Bilgisayarın Yaptığı İş İçin Açma Kapama Bedeli Alıyor!

Leave a Comment