Türksat Uydunet KabloTV Fatura Borç Sorgulama

türksat, kablo tv, uydunet

Türksat Uydunet KabloTV fatura borç sorgulama
Türksat Uydunet fatura borç sorgulama servisi kablolu tv imkanlarından faydalananların aylık olarak ödeme gerçekleştirdikleri sistemdir. Teknolojik alt yapıların gelişmesi ve fiber optik kablolar ile birlikte kablolu tv sistemleri hem TV kanalları izleme imkanını sağlarken internet iletişimlerinin de nitelikli ve kolay ulaşılabilir bir hal almasına neden olmuştur.

KabloTV, Kablonet fatura borç sorgulama, Uydunet faturası sorgulama Türksat Kablo tarafından verilen hizmetlerde internet hattınızdan doğacak olan; Kablonet fatura ödeme, Kablonet internet faturası ödeme noktaları, Uydunet internet fatura sorgulama, Uydunet borç sorgulama, Türksat fatura sorgulama, Türksat Kablo borç sorgulama, internet faturası sorgulama, borç öğrenme gibi soruların yanıtını sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Yazının devamındaki link yardımı ile gerekli sorgulamayı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat
Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş., Türkiye’nin Kablo TV ve tek uydu operatörüdür.

Türksat A.Ş., Türk Telekom’un özelleştirilmesi sürecinde, 406 sayılı Telgraf ve Telefon Kanunu’na 16 Haziran 2004 tarih ve 5189 sayılı “Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”un 5. maddesi ile eklenen ek 33. madde uyarınca, ulusal egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının hakları, yönetimi ve işletme yetkisine sahip olmak ve bununla ilgili yükümlülükleri yerine getirmek, adına kayıtlı ve diğer operatörlere ait uyduları işletmeye vermek ve bu alanlarda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş., 2 Temmuz 2004 tarih ve 5189 sayılı kanunun Ek 33. maddesi uyarınca kurulmuş 22 Temmuz 2004 tarihi itibarıyla da faaliyete geçmiştir. Bu kanun gereğince uydu işletmeciliği Türk Telekom’dan alınıp Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş.’ye verilmiştir. Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş., bir özel hukuk tüzel kişisi olmakla birlikte tamamı devlete ait bir şirkettir. Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. devlet adına uydu işletmeciliği yapmaktadır. Uydunun kontrol ve denetim hakkı da Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş.’ye aittir.

Uydular üzerinden sağladığı doğrudan TV yayınları, kırsal alan telefon haberleşmesi, acil durum haberleşmesi, uluslararası telefon haberleşmesi ve kurumsal ağ hizmetlerinin yanı sıra Türksat, sahip olduğu kablo platformu üzerinden yurtiçi abonelerine sayısal kablo TV ve genişbant Internet hizmeti verir.

e-Devlet Kapısı’nın teknik altyapısını ve kamu kurumları ile entegrasyonunu da üstlenen Türksat, başta genişbant VSAT projeleri olmak üzere, yürüttüğü pek çok yeni projeyle birlikte uydularımızın etkin biçimde kullanılmasına öncülük eder.

Türksat – Analog KabloTV
Kablo TV işletmeciliği bünyesinde abonelere geniş bantlı ve hızlı Internet erişimi, geniş bant veri aktarımı, sayısal ve/veya analog TV ve radyo yayını, multimedya ve Kabloses hizmetleri verilmektedir. Tek yönlü sinyal gönderimi prensibiyle çalışan Analog Kablo TV, tüm abonelere verilen analog bir hizmet olduğundan dolayı aboneler aynı zamanda Analog Kablo TV abonesidir.

Türksat – Kablo WebTV
KabloWebTV, canlı televizyon yayınlarının, film, dizi ve çeşitli kategorilerdeki videoların istenen zamanda internet üzerinden izlenebilmesine olanak sağlayan bir platformdur. Bu platform üzerinden, kategorilere ayrılmış şekilde, belgesel, spor, sinema, yaşam ve çocuk temalı programları izlenebilir.

Türksat – KabloTV
Dünyada 1950’lerde başlayan kablo TV yayıncılığı, Türkiye’de 1988’de Ankara’da PTT tarafından başlatıldı. PTT tarafından 9 şehirde yaygınlaştırılan kablo TV hizmeti 1995 yılında Türk Telekom’a devredildi. Türk Telekom tarafından devralınmasının ardından özel şirketlerle Gelir Paylaşım Ortaklığı modeli sayesinde yaygınlaşmaya devam ederek bugünkü altyapısına ulaştı.

KabloTV, Türkiye’de Kablo TV teknolojisini kullanarak yayın yapan, Türksat bünyesinde bir televizyon platformu.
KabloTV, kablo şebekesi üzerinden sayısal şifreleme ile verilen ve HD kutu, İnteraktif HD kutu ya da conax modül kullanarak izlenebilen Türkiye’nin ilk ve tek kablolu sayısal TV platformudur.

KabloTV’de 1’i UHD, 92’si HD, 83’ü ise SD olmak üzere 176 televizyon kanalı ve 11 tane de radyo yer almaktadır. KabloTV yayını Türkiye’de 24 ilde vardır.

KabloTV, Türkiye’nin ve Dünya’nın beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını üstün görüntü ve ses kalitesi, çeşitli paket seçenekleri ve her bütçeye uygun fiyatlar ile 2008’ten bu yana müşterilere sunar.

Türksat – Uydunet
Uydunet, KabloTV şebekesi üstünden bilgisayarınıza bağlanacak bir modem yoluyla herhangi bir internet servis sağlayıcısına ve telefon hattına gereksinim duymaksızın internete bağlanmanızı verici bir sistemdir. KabloTV şebekeleri, bant genişliği ve iki yönlü iletişimde teknik üstünlüğü ile internet, veri ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıdır.

Kablonet Altyapı
Kablonet fiber altyapısı olan illerde 100 mbps’ye kadar fiber internet hizmeti ve bununla birlikte HD yayın kalitesinde Kablo TV hizmeti vermektedir.

Aşağıda Kablonet nerede altyapı sağlıyor hem harita üzerinde görebilir hem de listeye ulaşabilirsiniz. İlgili ile tıklayarak ilin altyapı detayını görebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki Kablonet Altyapı Sorgulama Formunu doldururak binanızda Kablonet altyapısı var mı kontrol edebilirsiniz.

Türksat Online Müşteri Hizmetleri
Türksat Online Müşteri Hizmetleri bölümü ile online olarak abonelikleriniz hakkında gerekli işlemleri takip edebilir veya başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız Türksat hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Türksat Online İşlem Merkezi ile yapabileceğiniz işlemler
Kredi kartı bilgileriniz ile online olarak fatura ödemesi yapabilirsiniz.
✓ Faturalarınızı inceleyip detaylara ulaşabilirsiniz.
✓ Faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz
✓ Uydunet, Kablo TV ve Teledünya borç ve fatura sorgulaması yapabilirsiniz.
✓ Uydunet, Kablo TV ve Teledünya sorunlarınız için arıza kaydı bırakabilirsiniz.
✓ Temiz İnternet ve Güvenli İnternet hizmetlerinin seviyesini belirleyip değiştirebilir, istersenizde kapatabilir veya açabilirsiniz.

Borç Ödeme Yolları
Gişeden nakit veya kredi kartıyla
✓ Türksat kablo abone merkezleri
✓ Türksat Online Ödeme Merkezi
✓ PTT şubeleri (1 TL işlem ücreti vardır.)
✓ Bazı anlaşmalı bankalar

Türksat Fatura Sorgulama alanına 10 Haneli Türksat Kablo Hizmet numaranızı girerek tüm güncel ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Anında Türksat fatura dökümünüze ulaşarak dilediğiniz faturayı seçerek ödemesini online kredi kartıyla yapabilirsiniz. Türksat firmasından aldığınız Kablo TV, Uydunet ve Teledünya hizmetinin faturaları ödenmektedir.
✓ Hizmet No Öğrenme
Kredi Kartı ile Ödeme
✓ Fatura Ödeme Merkezleri

NOT: UYDUNET (KABLONET) kesinlikle güvenliğinizi tehlikeye atacak şekilde kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken e-posta ya da sms göndermez

Türksat Müşteri Hizmetleri: 444 0 126
KabloNet Telefon                 : 0850 532 44 10

Türksat
Türksat Kablo
Türksat Uydunet
Türksat Kablo Online Hizmetler
E-Devlet KabloTV Fatura ve Anlık Borç Sorgulama

5/5 - (4 votes)
(Toplam 74 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

ilgili konular

One Thought to “Türksat Uydunet KabloTV Fatura Borç Sorgulama

  1. sedef

    İstanbul’un en kalabalık mahallerinden olan Bahçelievler / Zafer Mh. nde kablolu yayın yok. Üstelik Bahçelievler’in tüm mahallelerinde var. Nasıl bir hizmet anlayışı anlayamıyorum.

Leave a Comment