Findeks kredi notu sorgulama

Findeks Kkb Kredi Notu Öğrenme,

Findeks kredi notu sorgulama
Findeks Kredi Notu, bankalardan kullanmış olduğun bireysel nitelikli tüm kredi ve kredi kartı hesaplarının geçmiş verilerin üzerinden oluşturulur. Findeks Kredi Notu yüksek ise daha kolay krediye erişebileceğin gibi daha uygun faiz oranlarıyla da kredi kullanabilirsin.

NOT:

Findeks hesabı nasıl kapatılır? / üyelik iptali nasıl yapılır?
Findeks hesabınızı silmek için uygulama üzerinde ya da internet sitesinde bir bölüm bulunmamaktadır. Findeks hesabınızı silmek için 444 4 552 numaralı Findeks müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğinizin iptal edilmesini isteyebilirsiniz.

Findeks nedir?
Findeks, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından geliştirilmiş bir servistir. Çek Raporu, Risk Raporu ve finansal bilgilerinizi öğrenebileceğiniz Findeks’in ücretsiz Android uygulaması sayesinde her an bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek kredi bürosu olan Kredi Kayıt Bürosu’nun tüm ürün ve hizmetlerini simgeleyen Findeks, ticarette ya da bankacılık işlemlerinizde size yardımcı oluyor.

Findeks kredi notu öğrenme ücretli midir?
Findeks Android uygulaması ile 4 TL+KDV (2017 ağustos) ücret ödeyerek kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Findeks ile anlaşmalı bankalar hangileridir?
Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Denizbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Şekerbank, Halk Bankası ve Garanti Bankası Findeks sitesinin anlaşmalı olduğu bankalardır.

Kredi notumu nasıl öğrenebilirim?
1. Bankaların internet şubelerine giriş yaptıktan sonra krediler bölümünden kredi notu sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz. Bankalar 7–9 TL arası bir ücret karşılığında kredi puanı sorgulama işleminizi yapıp mail adresinize rapor halinde göndermektedir.
2. GSM operatörü ile 1122 numaralı servisi kullanarak sms ile kredi notu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken TC kimlik numaranız ve yanına bir boşluk karakteri koyup doğum yılınızı yazmak ve 1122 numarasına sms göndermektir. Eğer hattınızda yeterli bakiye varsa veya faturalı hat kullanıcısıysanız 9 TL bir ücret kesintisi yapıldıktan sonra puanınız cep telefonunuza yine sms ile gönderilecektir.
3. KKB servisi Findeks üzerinden kredi notu sorgulaması yapmak için findeks.com web sitesine üye olmak gerekir. Bu siteye üye olmak ücretsizdir.
KKB servisi Findeks sitesi sorgulama

(Toplam 34 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

ilgili konular

2 Thoughts to “Findeks kredi notu sorgulama

  1. Tekin

    Findeks kredi notu öğrenme ücretli midir?

    1. emin

      Findeks kredi notunu öğrenmek için 4~9 TL+kdv ödemeniz gerekmektedir. (banka ve gsm olarak bu bedel değişmektedir)

Leave a Comment