SGK borç sorgulama

Ocak 27th, 2013e-Devlet borçları5 Yorum »

SGK Sosyal GÜvenlik Kurumu borç sorgulama
Devletimiz bünyesi altında bulunan 75 milyon vatandaşın yaklaşık 50 milyonun SGK çatısı altında olduğu varsayılırsa, SGK’ya borcu olan kişi sayısıda yaklaşık 10 milyon civarındadır. Bu SGK borçları SSK, Bağkur ve Emekli Sandığının toplanmasından önceki SSK borcu sorgulama, Bağkur borcu sorgulamalardan biriken borçlardır.

Eski adıyla SSK borç sorgulama olan sistemin adı SGK borç sorgulama olarak değişmiştir. Bunun yanısıra Bağkur borç sorgulama da aynı SSK’da olduğu gibi SGK borc sorgulama adıyla değişmiştir. SGK borc sorgulamak için aşağıdaki linklere tıklayınız.

SGK Sosyal GÜvenlik Kurumu

SGK borç sorgulama

Sgk Borcu Yoktur Belgesi Almak İçin Tıklayınız.

E-Borcu Yoktur Sorgulama İçin tıklayınız

E-Borcu Yoktur Belgesi Kontrol Uygulaması

Reklamlar
Gelen arama terimleri: ssk borcum varmı (695),ssk ya borcum varmı (526),sgk ya borcum varmı (440),ssk borcum ne kadar (97),sgk ne kadar borcum var (92),ssk borcum var mı (76),ssk borcum (59),sskya ne kadar borcum var (48),sskya ne kadar borcum var (43),sgk borcum (37),sosyal guvenlik kurumu borc sorgulama (36),sgk borç sorgulama (36),sgk ya borcum ne kadar (34),ne kadar kredi borcum var (34),ssk ne kadar borcum var (32)
« Kredi kartı borcum var mı?
GSM hat sorgulama »

Post tags

5 Yorum

 1. irfan diyor ki:

  sgk işçisiyim borcun var dediler borcum varmı acaba

 2. irfan diyor ki:

  borcum varmı

 3. mehmet yılmaz diyor ki:

  sgk işçisiyim borcun olabilir dediler varmı acaba?

 4. Franka Ojalvo diyor ki:

  sgk ya borcum varmı? Trafik borcum varmı? Ne borcum varmı? Telefonuma borcunuz var diye mesaj geldi. Ne borcum var merak ediyorum.