vodafone

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone Borç Sorgulama

2 Tem , 2018  

Vodafone Borç Sorgulama;
Vodafone Fatura Ödeme ve Vodafone Borç Sorgulama

VODAFONE operatörü kullanıyorsanız, VODAFONE borç sorgulama, borç öğrenme ve VODAFONE telefon faturası ödeme işlemlerinizi VODAFONE’in kendi sayfası üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde komisyonsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitede yer alan sorgulama ekranına VODAFONE telefon numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut VODAFONE borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile VODAFONE faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

VODAFONE telefon faturanızı online ödemek ve VODAFONE fatura borcu sorgulamak için telefon numaranızı açılan sayfadaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız VODAFONE telefon numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın sol üst tarafında belirtilen Telefon No alanındaki 10 haneli telefon numaranızı bulabilirsiniz. Fatura sorgulama alanındaki Telefon Numarası alanına, başına “0” (sıfır) gelmeyecek şekilde 10 haneli telefon numaranızı girerek VODAFONE faturanızı sorgulayabilirsiniz. Girilecek telefon numarası formatı 5420000000 şeklinde olmalıdır.

Sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem VODAFONE faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz VODAFONE faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek VODAFONE telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödeme ve Vodafone Borç Sorgulama

(Toplam 200 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

, , , , ,

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Vodafone Borç Sorgulama


2 yanıt

  1. Ali Demirel dedi ki:

    Vodafone bulunduğum yerde en iyi çeken şebeke ancak kampanyaları istediğim gibi ayarlayamıyorum. Faturalar hep yüksek geliyor, ne yapayım en 5000 SMSi?

  2. kerem dedi ki:

    Vodafone Bilgisayarın Yaptığı İş İçin Açma Kapama Bedeli Alıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir