turkcell fatura

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Turkcell Borç Sorgulama

Turkcell Borç Sorgulama

28 Ağu , 2017  

Turkcell borç sorgulama;
Turkcell Fatura Ödeme ve Turkcell Borç Sorgulama


TURKCELL operatörü kullanıyorsanız, TURKCELL borç sorgulama, borç öğrenme ve TURKCELL telefon faturası ödeme işlemlerinizi TURKCELL’in kendi sayfası üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde komisyonsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitede yer alan sorgulama ekranına TURKCELL telefon numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TURKCELL borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile TURKCELL faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

TURKCELL telefon faturanızı online ödemek ve TURKCELL fatura borcu sorgulamak için telefon numaranızı açılan sayfadaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız TURKCELL telefon numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın sol üst tarafında belirtilen Telefon No alanındaki 10 haneli telefon numaranızı bulabilirsiniz. Fatura sorgulama alanındaki Telefon Numarası alanına, başına “0” (sıfır) gelmeyecek şekilde 10 haneli telefon numaranızı girerek TURKCELL faturanızı sorgulayabilirsiniz. Girilecek telefon numarası formatı 5320000000 şeklinde olmalıdır.

Sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem TURKCELL faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz TURKCELL faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek TURKCELL telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Turkcell Fatura Ödeme ve Turkcell Borç Sorgulama

(Toplam 49 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

, , , , ,

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Turkcell Borç Sorgulama


Tek yorum

  1. emre dedi ki:

    Turkcell’den reklam almak istemiyorum, web sitenizden iptal işlemi yapılamıyor. Reklamları nasıl iptal edebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir