Türk Telekom Borç Sorgulama

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Türk Telekom Borç Sorgulama

Türk Telekom Borç Sorgulama

11 Kas , 2016  

Türk Telekom Borç Sorgulama;
Türk Telekom Fatura Ödeme ve Türk Telekom Borç Sorgulama

TURK TELEKOM operatörü kullanıyorsanız, TURK TELEKOM borç sorgulama, borç öğrenme ve TURK TELEKOM telefon faturası ödeme işlemlerinizi TURK TELEKOM’in kendi sayfası üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde komisyonsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına TURK TELEKOM telefon numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TURK TELEKOM borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile TURK TELEKOM faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

TURK TELEKOM telefon faturanızı online ödemek ve TURK TELEKOM fatura borcu sorgulamak için telefon numaranızı açılan sayfadaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız TURK TELEKOM telefon numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın sol üst tarafında belirtilen Telefon No alanındaki 10 haneli telefon numaranızı bulabilirsiniz. Fatura sorgulama alanındaki Telefon Numarası alanına, başına “0” (sıfır) gelmeyecek şekilde 10 haneli telefon numaranızı girerek TURK TELEKOM faturanızı sorgulayabilirsiniz. Girilecek telefon numarası formatı 5420000000 şeklinde olmalıdır.

Sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem TURK TELEKOM faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz TURK TELEKOM faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek TURK TELEKOM telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Ödeme ve Türk Telekom Borç Sorgulama

(Toplam 261 defa izlendi, bugün 3 kere görüldü)

, , , , ,

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Türk Telekom Borç Sorgulama


Tek yorum

  1. Erdem dedi ki:

    Köyümüzde Türk Telekom GSM operatörü çekmemektedir. Köyümüze ileriye yönelik bir baz istasyonu kurmaya yönelik bir çalışma bulunmakta mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir