internet borcu

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Adsl fatura sorgulama

Adsl fatura sorgulama

27 Oca , 2013  

ADSL fatura sorgulama
Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte artık hayatımızın her noktasında internet yer almaktadır. Teknolojiyi layıkıyla kullanabilmek ise büyük bir başarıdır. Ve herkese pek çok katkısı bulunmaktadır. Teknolojiyi ve Dünyada olup biten her şeyi internet üzerinden takip edebilmektesiniz. İnternet artık hayatımız da yeri yadsınamayacak bir konuma gelmiştir.

Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcı firması TTNET’tir. Türk Telekom iştiraki olarak faaliyet gösteren TTNET firması 2006 yılında kurulmuştur. TTNET firması internet erişimi dışında birçok hizmet sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal abonelere hizmet veren firma adsl, fiber internet, mobil internet, wifi, ATM, frame relay gibi internet erişim hizmetleri vermektedir. Bunun yanında TV platform hizmeti veren TTNET, TiviBu hizmeti ile kullanıcılarını internet bağlantıları üzerinden televizyon izleme imkanı sunmaktadır. TTNET’in TTNET Müzik, TTNET Oyun, TTNET Video gibi çeşitli hizmetleri ve servisleri bulunmaktadır.
TTNET Adsl Borç Sorgulama

Smile Adsl firması 2006 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilere internet erişim hizmeti vermektedir. 2012 yılında D-Smart ile birleşmesinden sonra D-Smart NET adını alan firma adsl ve fiber internet hizmeti ile birlikte D-Smart TV platform hizmetini de sunmaktadır.
Smile Adsl Borç Sorgulama

Doping Adsl Millenicom firmasına aittir ve 2004 yılında kurulmuştur. Doping Adsl bireysel ve kurumsal müşterilere adsl ve fiber internet erişim hizmeti vermektedir. Ayrıca telefon hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.
millenicom Adsl Borç Sorgulama

Koç Net’e ait olan firma Vodafone tarafından satın alınmasıyla Vodafone iştiraki olarak devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilere adsl ve sabit telefon hizmeti vermektedir.
Biri Adsl Borç Sorgulama

1996 yılında kurulan TurkNet firması bireysel ve kurumsal müşterilerine internet erişim hizmeti ve sabit telefon hizmeti vermektedir. TurkNet firması fiber optik tesis yatırımları da gerçekleştirmiştir.
Turk.net Adsl Borç Sorgulama

Turkcell firması ile birleşmesinden sonra Turkcell Superonline adını alan Superonline firması adsl ve fiber internet erişimi konusunda hizmet vermektedir. Superonline firması Türkiye’nin en eski internet servis sağlayıcı firmalarından birisidir.
Turkcell Superonline Adsl Borç Sorgulama

Eski adı KabloNet olan Uydunet Türksat firmasının bir markasıdır. Uydunet internet hizmeti kablo tv şebekesi üzerinde kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Türksat kablo tv üzerinden Teledünya TV yayın hizmeti ve telefon hizmeti de alınabilmektedir.
Uydunet (Kablonet) Borç Sorgulama

(Toplam 210 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

, , , , , , , , , , , ,

Ana Sayfa e-Özel sektör borçları ❱ Adsl fatura sorgulama


6 yanıt

 1. sacit dedi ki:

  ADSL superonline borcum ne kadar?

 2. gencay dedi ki:

  Türk telekoma borcum sanki hiç bitmeyecek. Her gittiğimde borç çıkıyor!

 3. uğur dedi ki:

  hiç borcum yok

 4. selin dedi ki:

  internet borçlarınızı mutlaka sorgulatın, bir yerlerde çıkartıyorlar

 5. recep dedi ki:

  Seneler önce kapattığım internetime fatura çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir