gib.gov.tr vergi borcu gelir idaresi başkanlığı

Ana Sayfa e-Devlet borçları ❱ Vergi borcum var mı?

Vergi borcum var mı?

27 Oca , 2013  

Vergi borcu sorgulama
Vergi Borcu Sorgulama ekranında Vergi Kimlik No Sorgulama, Vergi Borcu Sorgulama, Gelirler İdaresi, E-Beyanname, E-Vergi Levhası Sorgulaması, BTRANS, Kurumlar Vergisi Sorgulama, Gelirler Vergisi Hesaplama, Vergi Gecikme Zammı işlemlerini yapabilirsiniz. Vergi Kimlik No Sorgulama için daha önceden ilgili vergi dairesinden gerçek kişi, tüzel kişi ya da yabancı kimlik ile vergi numarası almış olmanız gerekmektedir. Vergi numarası alma işlemini gerçekleştirmeyenler numaralarını öğrenemezler.

Vergi Borcu Sorgulama ekranında lütfen, kimlik bilgilerinizi Türkçe karakterleri kullanarak giriniz. Soyadı, Adı, Baba Adı, Doğum Yeri, Doğum Yılı bilgilerini girdikten sonra Sorgula düğmesine basınız.

Vergi Borcu Sorgulama işlemi için ilgili linke tıklayarak sorgulayabileceğiniz gibi aşağıdaki ekrandan da sorgulama yapabilirsiniz.

Vergi Borcu Sorgulama sayfasında E-Beyanname, E-Fatura ve BTRANS işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca Sorgulamalar, Motorlu Taşıtlar, Gecikme zammı faizi, tefe, gelir vergisi, GMSİ, başvuru formları ve vergi türleri hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.
vergi borcu sorgulama
Vergi borcu sorgulama

(Toplam 81 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

, , , , , , , , ,

Ana Sayfa e-Devlet borçları ❱ Vergi borcum var mı?


5 yanıt

 1. gultekin dogan dedi ki:

  Borcum varmi

 2. rifat dedi ki:

  borcum varmı

 3. ramazan dedi ki:

  borcum varmı öğrenmek istiyorum

 4. sami dedi ki:

  araba vergi borcu sorgulama

 5. gürsel yetişoğlu dedi ki:

  vergi borcum nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir