D-SMART TV Fatura Sorgulama ve Ödeme

d-smart

D-SMART TV Fatura Sorgulama ve Ödeme
D-Smart fatura ve borç sorgulama işlemleri D-Smart online işlem merkezi üzerinden yapılmaktadır. Online işlem merkezine D-Smart üyelik kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz. D-Smart online işlem merkezi şifresi ile giriş yaparak fatura ve borç sorgulayabilir, kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz.

D-Smart, Doğan Yayın Holding‘in 2006 yılında çalışmalarına başladığı ve 10 Şubat 2007’de hizmete soktuğu bir dijital yayın platformudur. Yayınlarını Türksat 3A ve Türksat 4A uyduları üzerinden yapmaktadır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir.

Evinde televizyon keyfini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için D Smart hizmeti sunulmakta ise de eğer D Smart fatura ödeme yapılmaz ise bu hizmet kesilmektedir. Hizmet kesilmekle birlikte alınacak olan borçlar faizleri ile birlikte sizlerden talep edilmektedir.

D Smart Fatura Sorgulama
Fatura ödemek için ilk olarak faturanızın oluşturulup oluşturulmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun için ise aşağıdaki siteler sizlere hizmet vermektedir. Bu D Smart fatura sorgulama işlemi için abone numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır.
Güvenli D-Smart Fatura Ödeme kullanın, SSL sertifikalı sitelerden giriş yapın.

D-Smart’ın dijital içerik hizmetleri; tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil belgesel kanalları, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanısıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve 85’i HD 270’ten fazla kanal ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Bunu da oku :   Türksat Uydunet KabloTV Fatura Borç Sorgulama

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart keyfini internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ulaşmaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-Smart Net markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına net fiyat tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.
D-Smart TV Kanalları
D-Smart TV kampanyalar

D-Smart / D-SmartNet faturanızı “otomatik ödeme talimatı” ile ödeyin. D-Smart dünyasının keyfini kesintisiz sürmeye devam edin! Faturanızı, dsmart.com.tr adresindeki Online İşlemler menüsü ve D-Smart Müşteri Hizmetleri’nden (0850 266 0 266) tüm kredi kartları ile ödeme yapabilir veya talimat verebilirsiniz.

D-Smart Fatura Ödeme Talimatı
D-Smart faturalarınız için otomatik ödeme tailmatı da verebilirsiniz. Bunun için D-Smart müşteri hizmetlerini arayabilir veya D-Smart online işlemler merkezini kullanabilirsiniz.

D-Smart Fatura Ödeme Kanalları
D-Smart faturalarınızı online işlemlerden ödeyebileceğiniz gibi başka bir çok kanaldan da ödeyebilirsiniz. D-Smart anlaşmalı bankalar, online işlem merkezinden, D-Smart müşteri hizmetlerinden ve D-Smart bayilerinden fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunu da oku :   Vodafone Borç Sorgulama

D-Smart Fatura Detayları
D-Smart faturanız da bulunan çeşitli kalemler ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

D-Smart Paket Bedeli: D-Smart faturanızda bulunan paket bedeli, almış olduğunuz hizmetin aylık bedelidir.

D-Smart Kampanya indirimi: D-Smart’a taahhüt vererek ve bir kampanyadan yararlanarak üye olduysanız bu kalemde verilen indirim tutarlarını görebilirsiniz.

D-Smart Gecikme Bedeli: Geçikme bedeli kalemi, D-smart faturanızı geç ödediğiniz zaman alınan ücrettir. D-Smart faturalarına uygulanan geçikme bedeli fazinin oranı %4’tür.

D-Smart Gecikme Bildirim Bedeli: D-Smart faturalarının geç ödenmesi durumunda size yapılacak bildirimler için bildirim ücreti alınmaktadır. Geçikme bildirim ücretiyse 1TL’dir.

D-Smart Gecikme Bildirim Ücreti: SMS, mektup vb. kanallar ile yapılan her türlü bildirim için alınan ücrettir.

D-Smart Kurulum Bedeli: D-Smart’a abone olurken binanızda mevcut bir çanak anten sistemi yoksa bireysel çanak anten kurulumu gerşekleştirilir. Bu kurulum hizmetini almışsanız faturanızda bu bedel kurulum bedeli olarak gözükür.

D-Smart Uydu Alıcısı Bedeli: D-Smart uydu alıcısının taksitli veya toplam tutar şeklinde faturanıza yansılımasıdır.

D-Smart Açma ve Kapama Bedeli: D-Smart faturanızı ödememeniz durumunda hizmetlerinizin kapanması ve faturalarınızı ödedeğiniz zaman hizmetinizin tekrar aktif olması durumun da faturaya yansıtılan tutardır.

D-Smart Damga Vergisi: İlk D-Smart faturanızda, D-Smart Abonelik Sözleşmesi’nin üyeye ait nüshasına ilişkin Damga Vergisi tutarı da yer alır. Bu tutar, ilk faturayla üyeden tahsil edilerek -üye adına- Vergi Dairesine ödenir.

Bunu da oku :   ADSL fatura sorgulama

D-Smart Online İşlem Merkezi
D-Smart üyeliğiniz ile alakalı bir çok işleminizi D-Smart online işlem merkezinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Abonelik bilgilerinize erişebilir aynı zamanda fatura sorgulaması ve borç ödemeside yapabilirsiniz.

D-Smart Online İşlemlerde YapabileceklerinizArtık birçok işleminizi çok hızlı, güvenli ve mobil olarak yapabilirsiniz.

  1. İnternet kotanızı sorgulayabilirsiniz.
  2. Faturanızını e-posta yolu ile sizlere ulaştırılması için talimat verebilirsiniz.
  3. Abonelik bilgilerinizi görüntleyebilirsiniz.
  4. Ödenmemiş faturalarınızı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
  5. Faturalarınızı görüntüleyebilir ve fatura detaylarınızı inceleyebilirsiniz.

Açıklamalar:
Anlaşmalı kurumlardan yapılan tahsilatlar online olarak anında sisteme yansımaktadır. Faturalarınızı Online İşlemler Merkezinden kredi kartınızla veya anlaşmalı ödeme noktalarından üyelik numaranız ile ödeyebilirsiniz. Üyelik numaranızı cep telefonunuzdan “UYENO Smartkart numaranızı” yazıp 2850’ye SMS göndererek, öğrenebilirsiniz.

D-SMART Faturalarınızı ve borcunuzu öğrenmek ve online olarak Dsmart Fatura Ödeme Ve Borç Sorgulaması yapmak için yukarıdaki fatura ödeme ve sorgulama sayfalarını kullanabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri : D-SMART – 0850 266 0 266
D-Smart Ödeme Noktaları
D-Smart Borç Alacak Sorgulama
Demirören D-Smart Borç Alacak Sorgulama
E-Devlet d-smart TV

ADS
5/5 - (3 votes)
(Toplam 425 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

Benzer yazılar

Leave a Comment