e-Devlet şifresi alma

January 27th, 2013Bilgilendirme2 Yorum »

e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?
e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek 2 TL karşılığında e-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

turkiye.gov.tr , e-devlet

E-Devlet , www.turkiye.gov.tr

Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 2 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

E-Devlet şifrenizi alıp sayfamızın resim altındaki linkten sisteme giriş yaptığınızda sizi şifre değiştirme ekranı karşılayacaktır. Bu ekranda üste eski şifrenizi ve alttaki diğer 2 kutuya da belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde şifrenizi değiştirebilir ve artık yeni şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Reklamlar
Gelen arama terimleri: devlete borcum varmı (410),devlete borcum varmı sorgulama (302),türkiye gov (266),gip gov tr (217),www turkiye gov tr (169),e devlet şifresi ile banka borcu sorgulama (113),e devlet şifresi ile borç sorgulama (62),qaz borcunu oyrenmek (58),e devlet banka borcu sorgulama (32),e-devlet banka borcu sorgulama (28),www akbank com/hiubilgi (28),e devletten banka borcu sorgulama (26),www akbank com ifre alma (25),e devlet ifresi alma (23),e devlet şifresiyle borç sorgulama (22)
« Bağkur borcu sorgulama
Kredi kartı borcum var mı? »

Post tags

2 Yorum

  1. erzurumlu says:

    ihtiyaç duyuluyor bu devlet şifresine

  2. suat says:

    süpersiniz