edevlet giriş turkiye.gov.tr

Ana Sayfa Bilgilendirme ❱ e-Devlet şifresi alma

e-Devlet şifresi alma

27 Oca , 2013  

e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?
e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek 2 TL karşılığında e-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 2 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

E-Devlet şifrenizi alıp sayfamızın resim altındaki linkten sisteme giriş yaptığınızda sizi şifre değiştirme ekranı karşılayacaktır. Bu ekranda üste eski şifrenizi ve alttaki diğer 2 kutuya da belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde şifrenizi değiştirebilir ve artık yeni şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
Edevlet giriş turkiye.gov.tr
E-Devlet , www.turkiye.gov.tr

Gelen arama terimleri: devlete borcum varmı,devlete borcum varmı sorgulama,türkiye gov,gip gov tr,e devlet şifresi ile banka borcu sorgulama,e devlet şifresi ile borç sorgulama,qaz borcunu oyrenmek,e devlet banka borcu sorgulama,e-devlet banka borcu sorgulama,www akbank com/hiubilgi,e devletten banka borcu sorgulama,www akbank com ifre alma,e devlet ifresi alma,e devlet şifresiyle borç sorgulama,gib gov tr/borcbi
(Toplam 8 defa izlendi, bugün 1 kere görüldü)

, , , , , ,

Ana Sayfa Bilgilendirme ❱ e-Devlet şifresi alma


2 yanıt

  1. erzurumlu dedi ki:

    ihtiyaç duyuluyor bu devlet şifresine

  2. suat dedi ki:

    süpersiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir