Elektrik borcu sorgulama

January 27th, 2013e-Özel sektör borçları2 Yorum »

Elektrik Borç Sorgulama
TEDAŞ’ın resmi sitesindeki resmi sitesindeki “Elektrik Borç Sorgulama” sayfası yoluyla “TEDAŞ Elektrik Borç Sorgulaması” yapabilirsiniz. TEDAŞ Elektrik Borç Sorgulaması için, “TEDAŞ Elektrik Sorgulama Ekranı”ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. TEDAŞ Elektrik Borç Sorgulaması için ili seçip, işletme kodu, abone no ve vergi no girmeniz gerekmektedir. TEDAŞ Elektrik Borç Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.

TEDAŞ Elektrik Sorgulama Ekranı

Elektrik Borç Sorgulama

Günümüz çalışma şartlarının yoğunluğu ve veznelere, bankalara gitmenin sıra beklemenin zor olduğu ve oldukça fazla vakit kaybına neden olduğu bilinmektedir. Artık herkes bütün borçlarını, faturalarını internet üzerinden (online) ödemeyi tercih etmektedir.

Reklamlar
Gelen arama terimleri: baki elektrik sebeke (380),baki elektrik sebeke borclar (258),BAKI ELEKTRIK SEBEKE BORCUN OYRENILMESI (227),Azerisiq borcunu oyren (201),elektrik borcum varmı (186),isiq borcunu oyrenmek (174),azerisiq (109),elektrik borcu sorgulama (105),Elektrik Borcu Oyrenmek (90),ne kadar elektrik borcum var (73),elektrik borcum var mı (71),baki elektrik sebeke borcu oyrenmek (71),azerisiq borcu oyren (67),azerisiq borcu oyrenmek (65),baki elektrik sebeke borcu ogrenmek (63)
« Vergi borcum var mı?
Türk Telekom fatura borç sorgulama »

Post tags

2 Yorum

  1. rıdvan says:

    elektirik borcumu ögrenyorum
    mek isti

  2. TURAL says:

    MTK 197