gelir idaresi başkanlığı

e-Devlet borçları

Vergi borcum var mı?

27 Jan , 2013  

Vergi borcu sorgulama

Vergi Borcu Sorgulama ekranında Vergi Kimlik No Sorgulama, Vergi Borcu Sorgulama, Gelirler İdaresi, E-Beyanname, E-Vergi Levhası Sorgulaması, BTRANS, Kurumlar Vergisi Sorgulama, Gelirler Vergisi Hesaplama, Vergi Gecikme Zammı işlemlerini yapabilirsiniz. Vergi Kimlik No Sorgulama için daha önceden ilgili vergi dairesinden gerçek kişi, tüzel kişi ya da yabancı kimlik ile vergi numarası almış olmanız gerekmektedir. Vergi numarası alma işlemini gerçekleştirmeyenler numaralarını öğrenemezler.

Vergi Borcu Sorgulama ekranında lütfen, kimlik bilgilerinizi Türkçe karakterleri kullanarak giriniz. Soyadı, Adı, Baba Adı, Doğum Yeri, Doğum Yılı bilgilerini girdikten sonra Sorgula düğmesine basınız.

Vergi borcu sorgulama

Vergi borcu sorgulama

Vergi Borcu Sorgulama işlemi için ilgili linke tıklayarak sorgulayabileceğiniz gibi aşağıdaki ekrandan da sorgulama yapabilirsiniz.

Vergi Borcu Sorgulama sayfasında E-Beyanname, E-Fatura ve BTRANS işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca Sorgulamalar, Motorlu Taşıtlar, Gecikme zammı faizi, tefe, gelir vergisi, GMSİ, başvuru formları ve vergi türleri hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Gelen arama terimleri: vergi borcum varmı (426),vergiborcum varmı (58),vergi borcum var mı (43),ne kadar vergi borcum var (40),vergi borcu deme (38),vergiborcumvarmı (22),vergi borcum varm (20),vergiborcum (20),vergi borcum (19),gib gov trborçbilgilendirme (18),anything (18),zafer vergi dairesi borç sorgulama (17),beyanname borç sorgulama (15),vergi dairesi borç sorgulama öğrenim (15),adıma vergi levhası var mı (14)

, , , , , , , , ,


5 yanıt

 1. gultekin dogan says:

  Borcum varmi

 2. rifat says:

  borcum varmı

 3. ramazan says:

  borcum varmı öğrenmek istiyorum

 4. sami says:

  araba vergi borcu sorgulama

 5. gürsel yetişoğlu says:

  vergi borcum nedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *