Vergi borcum var mı?

January 27th, 2013e-Devlet borçları5 Yorum »

Vergi borcu sorgulama

Vergi Borcu Sorgulama ekranında Vergi Kimlik No Sorgulama, Vergi Borcu Sorgulama, Gelirler İdaresi, E-Beyanname, E-Vergi Levhası Sorgulaması, BTRANS, Kurumlar Vergisi Sorgulama, Gelirler Vergisi Hesaplama, Vergi Gecikme Zammı işlemlerini yapabilirsiniz. Vergi Kimlik No Sorgulama için daha önceden ilgili vergi dairesinden gerçek kişi, tüzel kişi ya da yabancı kimlik ile vergi numarası almış olmanız gerekmektedir. Vergi numarası alma işlemini gerçekleştirmeyenler numaralarını öğrenemezler.

Vergi Borcu Sorgulama ekranında lütfen, kimlik bilgilerinizi Türkçe karakterleri kullanarak giriniz. Soyadı, Adı, Baba Adı, Doğum Yeri, Doğum Yılı bilgilerini girdikten sonra Sorgula düğmesine basınız.

Vergi borcu sorgulama

Vergi borcu sorgulama

Vergi Borcu Sorgulama işlemi için ilgili linke tıklayarak sorgulayabileceğiniz gibi aşağıdaki ekrandan da sorgulama yapabilirsiniz.

Vergi Borcu Sorgulama sayfasında E-Beyanname, E-Fatura ve BTRANS işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca Sorgulamalar, Motorlu Taşıtlar, Gecikme zammı faizi, tefe, gelir vergisi, GMSİ, başvuru formları ve vergi türleri hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Reklamlar
Gelen arama terimleri: vergi borcum varmı (420),vergiborcum varmı (58),vergi borcum var mı (43),ne kadar vergi borcum var (40),vergi borcu deme (38),vergiborcumvarmı (22),vergi borcum varm (20),vergi borcum (19),vergiborcum (19),gib gov trborçbilgilendirme (18),zafer vergi dairesi borç sorgulama (17),anything (17),vergi dairesi borç sorgulama öğrenim (15),beyanname borç sorgulama (15),adıma vergi levhası var mı (14)
« GSM hat sorgulama
Elektrik borcu sorgulama »

Post tags

5 Yorum

 1. gultekin dogan says:

  Borcum varmi

 2. rifat says:

  borcum varmı

 3. ramazan says:

  borcum varmı öğrenmek istiyorum

 4. sami says:

  araba vergi borcu sorgulama

 5. gürsel yetişoğlu says:

  vergi borcum nedir