e-Devlet şifresi alma

January 27th, 2013e-Devlet borçları2 Yorum »

e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?
e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek 2 TL karşılığında e-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

turkiye.gov.tr , e-devlet

E-Devlet , www.turkiye.gov.tr

Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 2 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

E-Devlet şifrenizi alıp sayfamızın resim altındaki linkten sisteme giriş yaptığınızda sizi şifre değiştirme ekranı karşılayacaktır. Bu ekranda üste eski şifrenizi ve alttaki diğer 2 kutuya da belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde şifrenizi değiştirebilir ve artık yeni şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Reklamlar
Gelen arama terimleri: devlete borcum varmı (263),gip gov tr (198),türkiye gov (175),devlete borcum varmı sorgulama (149),e devlet şifresi ile banka borcu sorgulama (52),e devlet şifresi ile borç sorgulama (42),www akbank com/hiubilgi (28),www akbank com ifre alma (25),qaz borcunu oyrenmek (25),e devlet ifresi alma (23),www turkiye gov tr (20),gib gov tr/borcbi (18),e-devlet banka borcu sorgulama (15),qaz borcu (15),trkiye gov (12)
« Bağkur borcu sorgulama
Kredi kartı borcum var mı? »

Post tags

2 Yorum

  1. erzurumlu says:

    ihtiyaç duyuluyor bu devlet şifresine

  2. suat says:

    süpersiniz